volume blakstienu priauginimas 2020-07-30T08:44:21+00:00
BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS “VOLUME” TECHNIKA

Blakstienų priauginimas (volume) 50€

Korekcija 35€

Susisiek su mumis ir teiraukis, nes tai – paprasčiausias būdas sužinoti daugiau! 869094222

Dar nespėjus klasikiniam blakstienų priauginimui atsidurti tarp populiariausių grožio paslaugų, grožio industrijai buvo pasiūlyta patobulinta, idomi naujovė – blakstienų priauginimas volume technika. Naujovės mūsų kraštuose nevisada vertinamos pozityviai, tad pamėginsime trumpai aprašyti, kas tas volume blakstienų priauginimas.

Volume blakstienų priauginimas dar gali būti vadinamas dvigubu, trigubu ir pan.! Tinkamai atliktas Volume blakstienų priauginimas nekenkia Tavo akims ir natūralioms blakstienoms. Blakstienų priauginimą volume technikai preciziškai tiksliai gali atlikti patyrę blakstienų priauginimo specialistai, kurie savo darbui naudoja labai plonas dirbtines blakstienas. Užsukę volume blakstienų priauginimo į sesutes užtruksi ne ilgiau kaip dvi valandas. Mes dirbame su 0,10mm, 0,07mm, ar net 0,05mm storio dirbtinėmis volume blakstienomis. Volume technikai skirtos dirbtinės blakstienos yra itin plonos ir lanksčios, o apimtimi  nesiskiria nuo Tavo natūralių blakstienų. Volume blakstienų priauginimas atliekamas prie Tavo natūralių blakstienų priauginant kuokštelius, kurie yra suformuojami pincetu iš pavienių plonų blakstienų. Šis blakstienų priauginimas gali būti formuojamas nuo minimalaus 2D iki maksimalaus 6D – šioje skaičiaus ir raidės kombinacijoje skaičius pažymi, iš kokio kiekio dirbtinių blakstienų yra suformuojamas kuokštelis. Klasikinio blakstienų priauginimo metu ant vienos akies blakstienų yra priauginama +/- 100 vnt. dirbtinių blakstienų, o volume blakstienų priauginimo atveju naudojamų dirbtinių blakstienų kiekis gali padidėti iki šešių kartų. Šis volume blakstienų priauginimo technikos lankstumas leidžia išgauti skirtingus pageidaujamus efektus: pageidaujant natūralesnio ir lengvesnio efekto, rekomenduojame 2D priauginimą, pageidaujant ypatingai ryškaus ir intensyvaus efekto – 6D ar net 8D. Dirbtinės blakstienos yra suskirstytos pagal linkius, kurie primena lotyniškas raides: J, C, CO, O, L. Blakstienų priauginimo metu naudojame tris – keturis skirtingus linkius, keturis – penkis skirtingus ilgius. Kiekvienas priauginimas atliekamas individualiai atsižvelgiant į akių ir veido formą, natūralių blakstienų augimo kryptį ir pan.! Mes visada pasiūlysime būtent Tau tinkantį blakstienų priauginimą. Atlikus volume blakstienų priauginimą, korekcijos sugrįžti rekomenduojame po 3-6 savaičių. Žinoma, tai – labai individualu, nes tai, kiek ilgai Tavo priauginimas nereikalaus korekcijos, priklausys nuo daugelio faktorių: Tavo odos riebumas, natūralios blakstienos augimo tempai, veido priežiūros įpročiai, plauko glotnumas ir t.t. Sesutėse sulauksi patarimų, kaip puoselėti ir prižiūrėtiTavo priaugintas dirbtines blakstienas, bei rekomenduosime tik geriausias priaugintų blakstienų priežiūros priemones – Max2Originale.

Plačiau apie priaugintų blakstienų priežiūrą rasi skaitydama toliau!

Nuolatinis tobulėjimas ir kvalifikacijos kėlimas, kokybiškos blakstienų priauginimo priemonės, švara, higiena, tinkami blakstienų priauginimo įrankiai, saugi darbo aplinka visada kainuoja nemenkus pinigus, tad nesusigundykite žemomis kainomis, nesužalokite savęs, mielosios! Šiuo atveju verta rinktis profesionalius blakstienų priauginimo specialistus – 2sestutės, kadangi čia naudojamos pasaulio dermatologų patikrintos, kokybiškos Max2Originale priemonės. Sesutės turi visas kompetencijas priauginti blakstienas, tad čia visos blakstienų priauginimo paslaugos teikiamos Tau saugioje aplinkoje: mūsų patalpos ir įrankiai atitinka visus visuomenės sveikatos centro iškeltus reikalavimus, mums yra suteiktas leidimas vykdyti blakstienų priauginimo veiklą. Tavo akytėmis sesutėse pasirūpins kvalifikuoti blakstienų priauginimo specialistai.

Trumpai apie priaugintų blakstienų priežiūrą!

  • Stenkis nešlapinti priaugintų blakstienų pirmąją dieną!
  • Artimiausias dvi dienas po priauginimo atsisakyk soliariumo!
  • Tavo blakstienos bus pasiruošusios „eiti“ į pirtį tik po 7 dienų!
  • Išsirink prausiklius be glicerino (Tai svarbu) ir plauk savo priaugintas blakstienas kiekvieną dieną!
  • Mes dovanojame Tau blakstienų šukytes, tad šukuok savo priaugintas blakstienas kasdien!
  • Tavo priaugintoms blakstienoms labai kenkia glicerinas, riebalai ir aliejai, kuriuos randame įvairiuose kremuose ir makiažo priemonėse!
  • Kosmetikos ar makiažo pagrindo neturėtų patekti ant Tavo priaugintų blakstienų!

Vis dar turi klausimų? Skambink mums!

Tel. 869094222, info@2sesutes.lt, www.facebook.com/2sesutes

Registracija

Susisiek!

2 sesutės, UAB
Mes – oficialus Max2Originale atstovas
A. Juozapavičiaus g. 9A, Vilnius

Mūsų el. paštas: info@2sesutes.lt
Telefonas: 869094222
blakstienupriauginimas.lt