klasikinis blakstienu priauginimas 2020-07-30T08:44:57+00:00
KLASIKINIS BLAKSTIENŲ PRIAUGINIMAS

Blakstienų priauginimas (classic) 35€

Korekcija 25€

Susisiek su mumis ir teiraukis, nes tai – paprasčiausias būdas sužinoti daugiau! +37069094222

Blakstienos – tai nėra įprasti plaukeliai, kurie auga iš Tavo akių vokų, tai – labai svarbus odos darinys, sukurtas apsaugoti Tavo akis nuo dagybės žalojančių aplinkos poveikių.

Suprantama, merginos ir čia atrado puikią progą pasipuošti: ryškios, puošnios ir intensyvios blakstienos pabrėžia Tavo akių grožį, o žvilgsniui suteikia paslaptingumo. Dar ankstyvoje jaunystėje sužinojome apie blakstienų „puošimo“ galimybes, tačiau klasikinis blakstienų priauginimas mūsų kraštus pasiekė sąlyginai neseniai.

Užsuk blakstienų priauginimo, ir mes drauge išrinksime Tau labiausiai tinkančias Max2Originale blakstienas!

Kokybiškai atliktas blakstienų priauginimas nekenkia Tavo natūralioms blakstienoms ir nekelia nemalonių pojūčių. Klasikinio blakstienų priauginimo metu prie vienos Tavo natūralios blakstienos “priauginama” viena dirbtinė blakstiena. Užsukusi į 2sesutes klasikinio blakstienų priauginimo užtruksi tik pusantros valandos. Klasikinio blakstienų priauginimo metu naudojame Tavo paakių odą drėkinančias ir saugančias Max2Originale kaukytes, o dirbtinių priauginamų blakstienų ilgį, storį ir linkį parenkame individualiai. Klasikinį blakstienų priauginimą visada pasirenkame atsižvelgusios į Tavo natūralių blakstienų galimybes: jei natūralios blakstienos stiprios, įmanomas ryškesnis priauginimas, tačiau jeigu Tavo natūralios blakstienos trumputės ir plonos, rekomenduojamos plonesnės ir trumpesnės dirbtinės blakstienos. Jos tikrai neapsunkins Tavo natūralaus plauko. Dirbtinės blakstienos yra suskirstytos pagal linkius, kurie primena lotyniškas raides: J, C, CO, O, L. Blakstienų priauginimo metu naudojami trys-keturi skirtingi linkiai, keturi – penki skirtingi ilgiai. Kiekvienas priauginimas atliekamas individualiai atsižvelgiant į akių ir veido formą, natūralių blakstienų augimo kryptį ir pan.! Visada pasiūlysime būtent Tau tinkantį blakstienų priauginimą. Atlikus klasikinį blakstienų priauginimą korekcija rekomenduojama tik po 3-4 savaičių. Žinoma, tai – labai individualu, nes tai, kiek ilgai Tavo priauginimas nereikalaus korekcijos, priklausys nuo daugelio faktorių: Tavo odos riebumas, natūralios blakstienos augimo tempai, veido priežiūros įpročiai, plauko glotnumas ir t.t. Sesutėse sulauksi patarimų, kaip puoselėti ir prižiūrėti savo priaugintas dirbtines blakstienas, bei rekomenduosime tik geriausias priaugintų blakstienų priežiūros priemones – Max2Originale.

Nuolatinis tobulėjimas ir kvalifikacijos kėlimas, kokybiškos blakstienų priauginimo priemonės, švara, higiena, tinkami blakstienų priauginimo įrankiai, saugi darbo aplinka visada kainuoja nemenkus pinigus, tad nesusigundykite žemomis kainomis, nesužalokite savęs, mielosios! Šiuo atveju verta rinktis profesionalius blakstienų priauginimo specialistus – 2sestutės, kadangi čia naudojamos pasaulio dermatologų patikrintos, kokybiškos Max2Originale priemonės. Sesutės turi visas kompetencijas priauginti blakstienas, tad čia visos blakstienų priauginimo paslaugos teikiamos Tau saugioje aplinkoje: mūsų patalpos ir įrankiai atitinka visus visuomenės sveikatos centro iškeltus reikalavimus, mums yra suteiktas leidimas vykdyti blakstienų priauginimo veiklą. Tavo akytėmis sesutėse pasirūpins kvalifikuoti blakstienų priauginimo specialistai.

Trumpai apie priaugintų blakstienų priežiūrą!

  • Stenkis nešlapinti priaugintų blakstienų pirmąją dieną!
  • Artimiausias dvi dienas po priauginimo atsisakyk soliariumo!
  • Tavo blakstienos bus pasiruošusios „eiti į pirtį” tik po 7 dienų!
  • Išsirink prausiklius be glicerino (Tai svarbu) ir plauk savo priaugintas blakstienas kiekvieną dieną!
  • Mes dovanojame Tau blakstienų šukytes, tad šukuok savo priaugintas blakstienas kasdien!
  • Tavo priaugintoms blakstienoms labai kenkia glicerinas, riebalai ir aliejai, kuriuos randameįvairiuose kremuose ir makiažo priemonėse!
  • Kosmetikos ar makiažo pagrindo neturėtų patekti ant Tavo priaugintų blakstienų!

Vis dar turi klausimų? Skambink mums! Tel. 869094222
info@2sesutes.lt, www.facebook.com/2sesutes

Registracija

Susisiek!

2 sesutės, UAB
Mes – oficialus Max2Originale atstovas
A. Juozapavičiaus g. 9A, Vilnius

Mūsų el. paštas: info@2sesutes.lt
Telefonas: 869094222
blakstienupriauginimas.lt